O Nas

Witamy,

Nasza firma pod nazwą Lester S.A. powstała w 1990 r. W 1999 roku została przekształcona w spółkę akcyjną, (nr KRS 0000079777) o kapitale akcyjnym w wysokości 6.150.000.00 PLN (stan na dzień 30.10.2019 r.)

Od początku naszej działalności dokładaliśmy wszelkich starań mających na celu spełnienie  najbardziej wygórowanych wymagań klientów. Nasza oferta asortymentowa  obejmowała  ponad 14.000 pozycji spełniających międzynarodowe standardy w dziedzinie kosmetyki. Spółka Lester S.A. na początku działalności zajmowała się dystrybucją kosmetyków kolorowych, pielęgnacyjnych oraz perfum na terenie całej Polski. Z biegiem czasu powiększyliśmy nasz asortyment o produkty dedykowane rynkowi medycyny estetycznej, gabinetom kosmetycznym i salonom spa.
Stworzona przez nas rozbudowana sieć dystrybucji pozwalała na szybkie i kompleksowe zaopatrywanie ponad 500 hurtowni na terenie całego kraju, ponadto salony i gabinety kosmetyczne oraz spa, zakłady fryzjerskie i inne. Za ich pośrednictwem docieraliśmy do ponad 3000 sklepów w Polsce, w tym ponad 1000 na terenie województwa mazowieckiego. Chcąc zadowolić naszych  kontrahentów, stale analizowaliśmy trendy, nowości rynkowe oraz technologie dbając, aby proponowane  przez nas produkty i usługi były zawsze najwyższej jakości, a asortyment był stale rozszerzany o nowości.

Na polskim rynku byliśmy liderem dystrybucji produktów kosmetycznych znanych i renomowanych firm takich jak: L’Oreal-Garnier, Gillette – P&G, Nivea Polska, Coty, Johnson Johnson, Oceanic, Dax Cosmetics, GlaxoSmithKline, Forte Sweden, Soraya, Sarantis, Ziaja, Global Cosmed, Cosmopolitan Cosmetics, Joanna, Bell, Bi-es, Eveline, Colgate-Palmolive i wiele innych. 30-letnie doświadczenie, zakres działania, profesjonalna baza magazynowo-transportowa, akcje promocyjne i programy lojalnościowe, oraz prowadzone na bieżąco analizy umożliwiały zaopatrywanie klientów w najwyższej jakości produkty w maksymalnie krótkim czasie. W Lester S.A. odbiorcy mogli znaleźć wszystko czego potrzebowali: kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, włosów, kosmetykę kolorową, produkty dla alergików, środki higieny, zestawy kosmetyczne i wiele innych. Dzięki działalności na szeroką skalę mogliśmy dopasować warunki rabatowe dla najbardziej wymagających klientów. Posiadaliśmy również bogatą ofertę markowych  zestawów kosmetycznych w specjalnych cenach, którą kierowaliśmy do firm organizujących imprezy okolicznościowe, dostosowaliśmy ją do indywidualnych wymagań klientów (świąteczno-noworoczne, jubileuszowe, walentynkowe, mikołajkowe itp.).

Byliśmy liderem w dystrybucji nie tylko produktów mass-marketowych ale również prowadziliśmy sprzedaż produktów selektywnych. Zaopatrywaliśmy rynek pozadetaliczny: Duty Free, firmy i korporacje, agencje PR, agencje reklamowe, banki, hotele i inne. Dostarczaliśmy produkty takich marek jak: Beckham, Burberry, Caharel, Calvin Klein, Cartier, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Gucci, Kenzo, Lancome, Ralph Lauren, Versace, Yves Saint Laurent i wiele innych. Nieustannie podwyższaliśmy jakość obsługi sektora pozadetalicznego jak również poszukiwaliśmy nowych dostawców krajowych i zagranicznych do zaopatrzenia tego rynku.

Wysoko wykwalifikowany ponad 100-osobowy personel Lester S.A. rzetelnie i skutecznie  dokładał wszelkich starań, aby zapewnić naszym partnerom handlowym najwyższy poziom obsługi i zadowolenie ze współpracy z nasza firmą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dążyliśmy do tego, aby realizacja zamówień trwała maksymalnie 24 godziny.
Dla naszych klientów sukcesywnie stwarzaliśmy system szkoleń i konferencji w zakresie wiedzy o produktach kosmetycznych.

Pozycja niekwestionowanego lidera na polskim rynku kosmetycznym oraz technologii dla medycyny estetycznej. To efekt naszych wieloletnich starań, będący miernikiem naszych wyników. Troska o klienta to podstawa działalności Lester S.A.

Pragniemy podziękować naszym partnerom biznesowym za wieloletnią, owocną współpracę. Dzięki Wam odnieśliśmy sukces, w myśl naszego motta:

„Klient musi być zadowolony, nieporozumienie wykluczone”

Jesteśmy solidnym i godnym zaufania kontrahentem, z którym warto związać swoją przyszłość.

Ze względu na ogromną konkurencję na rynku kosmetycznym rozszerzyliśmy i zmieniliśmy profil naszej działalności. Zdecydowaliśmy się na dostarczanie innowacyjnych technologii czyli urządzeń i preparatów stosowanych w medycynie estetycznej. Drugi filar to projekt w branży turystycznej. Fascynacja regionem mazurskim spowodowała, że ulokowaliśmy na inwestycje w uroczym i spokojnym miejscu jakim jest Rydzewo. Położone nad brzegiem jeziora Niegocin, w bliskiej odległości od Giżycka, a jednocześnie bardzo kameralne, urzekło nas bliskością natury, czystym powietrzem, dużą przestrzenią oraz nieskazitelną przyrodą.

Więcej na temat projektu Marina Lester Club znajdziecie w zakładce o tej samej nazwie.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz gabinety kosmetyczne specjalizujące się w dziedzinie medycyny estetycznej, dostawców wysokiej jakości urządzeń oraz usługodawców do współpracy w wyżej wymienionym zakresie.

Firma Lester S.A. posiada 30-letnie doświadczenie i może dla Państwa służyć doświadczeniem, pomocą i radą w szerokim zakresie współpracy.

Leszek Stańczak
Prezes Spółki